AutoCAD 2019 LT

Nová verze AutoCAD 2019 LT - nová webová a mobilní aplikace přináší větší mobilitu.

AutoCAD je dostupný odkudkoliv s webovými a mobilními aplikacemi

AutoCAD LT 2019 Vám umožňuje i přístup k úplně nové webové aplikaci AutoCAD a rovněž k AutoCAD Mobile App.

AutoCAD webová aplikace Vám dává přístup do AutoCADu přímo z Vašeho webového prohlížeče přes web.autocad.com a to bez nutnosti cokoliv stahovat nebo instalovat. Jednoduše se přihlásíte do Vašeho Autodesk účtu a máte přístup k DWG souborům, základním možnostem kreslení a nástrojům pro úpravu, včetně podpory externích referencí a správy vrstev.

AutoCAD LT 2019 Webová aplikace

Nástroj Vám umožní dělat úpravy Vašich návrhů přímo v terénu před očima Vašich zákazníků bez nutnosti nošení neskladných papírových plánů. S AutoCAD mobilní aplikací si můžete své CAD výkresy prohlížet, upravovat, vytvářet a sdílet kdykoliv a kdekoliv. Stáhněte si DWG soubory do Vašeho mobilního zařízení, abyste k nim měli přístup i bez připojení k internetu. Aplikace je dostupná pro zařízení s operačními systémy Windows, Android i iOS. AutoCAD mobile je optimalizován pro iPhone X, iPad Pro i Windows Surface.

AutoCAD LT 2019 Mobilní aplikace

Pracujte flexibilně a ukládejte si práci na web nebo do mobilu

Novou funkcí, která umožní pracovat bezproblémově v kanceláři, na webu nebo na mobilní platformě je schopnost ukládání výkresů na web nebo do mobilního zařízení a otevírání souborů uložených na webu nebo v mobilu ze stolního počítače. V terénu si můžete prohlížet a upravovat všechny výkresy prostřednictvím AutoCAD webové nebo mobilní aplikace a ukládat je zpět na lokální disk, abyste mohli v práci pokračovat v kanceláři na AutoCAD LT 2019.

AutoCAD LT 2019 Ukládání na web

Zjišťovaní rozdílů mezi DWG soubory

Nová funkce zjišťování rozdílů Vám pomůže najít grafické rozdíly mezi dvěma verzemi výkresu nebo externí reference. AutoCAD rychle dohledá změny, nesrovnalosti, překontroluje konstrukčnost atd. Již se nemusíte bát, že něco přehlédnete. Se zapnutými revizními okny se Vám ve výkrese zvýrazní změny, vy si je můžete postupně systematicky prohlédnout a ujistit se, že Vám žádný detail neutekl.

AutoCAD LT 2019 Zjišťování rozdílů

Sdílení náhledů zjednodušuje spolupráci

Funkce sdílení náhledů v AutoCAD LT 2019 Vám ulehčí možnost sdílení návrhů s partnery bez nutnosti zaslat jim DWG soubory. Vyhněte se těžkopádnému způsobu zveřejňování a zasílání DWG nebo PDF souborů prostřednictvím emailu. V AutoCADu můžete nyní zaslat pouze odkaz na sdílený soubor, který je možné prohlížet a přidávat k němu komentáře ve webovém prohlížeči na jakémkoliv zařízení s přístupem k internetu. Přidané komentáře se navíc objeví přímo ve Vašem AutoCADu.

AutoCAD LT 2019 Sdílení náhledů

2x rychlejší 2D grafika

V této verzi AutoCADu došlo ke zjednodušení 2D grafiky. Operace, které obvykle vyžadují překreslení nebo regeneraci 2D grafiky jako změna pořadí kreslení, přibližování a posun nebo změna vlastností hladin, hlavně ve velkých výkresech nebo výkresech, které obsahovaly rastrové obrázky, jsou nyní dvounásobně rychlejší. Nové ovladače v dialogovém okně Grafický výkon Vám nabízejí možnost jednoduchého nastavení chování 2D grafického výkonu.

Upravené ikony pro silný vizuální zážitek

Nepřehlédněte upravené ikony s plochým designem na liště, ve stavovém řádku, panelu rychlých nástrojů a v hlavním menu aplikace. Tyto ikony jsou příjemnější na pohled, obzvláště na monitorech s 4K rozlišením. AutoCAD LT 2019 dokonce automaticky přizpůsobuje velikost ikon velikosti a rozlišení Vašeho monitoru.

AutoCAD LT 2019 Nové ploché ikony

Zdroj:
http://blogs.autodesk.com/autocad/introducing-autocad-2019-autocad-lt-2019/
https://www.autodesk.com/products/autocad-lt/features


Novinky v předchozí verzi >>>

Fri Jul 10, 2020 07:27:26
CAD Zone Eshop SketchUp Rhino V-Ray AutoCAD LT CADprofi

AutocadLT.cadzone.cz